راهکارهای جامع ارشن


ارشن در راستای تحقق ماموریت نهایت‌نگر به منظور "ارایه خدمات حرفه‌ای بازار سرمایه با رویکردی نوآورانه و مبتنی بر فناوری‌های نوین" تاسیس شده‌است.

ارشن به دلیل پیاده‌سازی ایده‌های خلاقانه، توسط "معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" در زمره شرکت‌های دانش بنیان قرار گرفته است.

ارشن در زبان اوستایی به معنای اسب نر است. اسب جایگاهی والا در فرهنگ و ادبیات کهن ایران، و همچنین نقشی تعیین‌کننده در بازی استراتژیک شطرنج دارد.
اسب متفاوت‌ترین روش حرکت را در میان مهره‌های شطرنج دارد و تنها مهره‌ای است که علاوه بر دسترسی بر تمام خانه‌ها قدرت پریدن از مهره‌های دیگر را نیز داراست.

معرفی
مدیریت ارشن
تیم ارشن
محصولات
مجوزها

راهکارهای جامع ارشن (سهامی خاص)


راهکارهای جامع ارشن (سهامی خاص) در سال 1393 به ثبت رسید تا پاسخی به نیاز روزافزون سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، به منظور تصمیم‌گیری درست و به موقع در انجام معاملات باشد. این شرکت با الهام از پیشروان و بزرگان این حوزه در جهان و با سرمایه‌گذاری خدمات مالی نهایت‌نگر، تولید راهکارهای نرم‌افزاری شایسته به منظور توسعه‌ی خدمات حرفه‌ای آن کارگزاری به سرمایه‌گذاران را در دستور کار قرار داد. بیشتر بخوانید...

ماموریت ارشن

بهبود عملکرد و ارتقای دانش فعالان بازار سرمایه‌ با استفاده از تحلیل‌های تخصصی و اجتماعی اطلاعات، دانسته‌ها و تجربیات به اشتراک گذارده شده، می‌باشد.

چشم انداز ارشن

تبدیل شدن به اولین انتخاب سرمایه‌‌گذاران بورس است تا به شکلی ساده، موثر و شفاف دارایی خود را مدیریت نمایند. ما خود را متعهد می‌دانیم تا با نگاهی متفاوت و هوشمند، شبکه‌ای غنی و قابل اعتماد را برای سرمایه‌گذاران ایجاد نماییم تا مسیر رشد و تعالی ایشان تسهیل و تسریع گردد.

مدیریت ارشن


ahmad aghajan
احمد آقاجان
مدیرعامل
احمد آقاجان
مدیرعامل

احمد آقاجان تبار بزرودی، عضو هیات مدیره و مدیر‌عامل شرکت "راهکارهای جامع ارشن" است که به گونه‌ای متفاوت و هوشمندانه، ارتباطات اجتماعی را با فعالیت‌های تحلیلی و تجاری در بورس ایران پیوند زده است. وی با توجه به علاقه‌ی مفرط و تجربه موفقی که در حوزه فناوری اطلاعات و بازار سرمایه داشته است، با انگیزه‌ی اثبات توانمندی‌های سرزمین پر افتخارمان ایران، همگام با نگاه نوظهور جهانی در زمینه شبکه‌های اجتماعی و نقش آن‌ها در بازار سرمایه، حرکت نوینی را با همکاری شرکت کارگزاری نهایت‌نگر آغاز کرده است که حاصل آن شرکت راهکارهای جامع ارشن می‌باشد.
احمد آقاجان که از ابتدای تحصیلات دانشگاهی، به عنوان برنامه‌نویس وارد بازار کار شده بود، تاکنون تجربیات مناسبی را در هدایت تیم‌های کوچک و بزرگ نرم‌افزاری، در حوزه‌های گوناگون کسب کرده است. در پی سال‌ها فعالیت به همراه تیم‌های مجرب ایرانی و بین‌المللی، وی معتقد است که با تکیه بر برنامه‌ریزی و نظم و بهره‌گیری از روش‌های نوین هدایت سازمانی، فکر و توان ایرانی می‌توان محصولات و خدماتی با کیفیت و در کلاس جهانی ارایه داد.
احمد آقاجان، علاوه بر علاقه به ورزش‌های فوتبال و شنا، در ورزش‌های رزمی فعالیت دارد که البته آثار آن را در چهره همکاران و محیط کار نیز می‌توان مشاهده کرد. او متولد 1352 در بندپی غربی شهرستان بابل و دارای مدرک کارشناسی در رشته‌ی ریاضی‌کاربردی است.

تیم ارشن


pouya kazempoor
پویا کاظم‌پور
مدیر تولید
پویا کاظم‌پور
مدیر تولید

متولد ارومیه، فارغ‌التحصیل مهندسی نرم‌افزار دانشگاه صنعتی شریف و فارغ‌التحصیل مدیریت اجرایی (MBA) دانشگاه امیرکبیر هستم. با علاقه‌ی مفرطی که داشتم و البته به جبر برادر بزرگترم کسری، از دوره متوسطه شروع به برنامه‌نویسی کردم؛ عاشق جاوا و کارهایی هستم که خیلی‌ها انجام نمی‌دن؛ البته در برنامه‌نویسی
با همه تجربیاتی که من و کسری -که حالا در نقش مشاور فنی تو ارشن راهنماییم می‌کنه- داشتیم، انتخاب چارچوب فنی و معماری مناسب برای ارشن، چالش بزرگی برامون شد. شبکه‌های اجتماعی بزرگی رو به دقت بررسی کردیم که البته چندتایی‌شون هم بصورت تخصصی در حوزه بازار سرمایه کار می‌کنند. خیلی از تکنولوژی‌ها مثل Java, PHP, Python, Ruby on Rails, Lua و حتی Net. را تست کردیم. انتخاب نهایی ما PHP شد و با تیمی که عاشقشون هستم، تا حالا به خیلی چیزا رسیدیم و می‌دونیم که راه درازی در پیش داریم.ershan-team

محصولات


شرکت راهکارهای جامع ارشن، برای تحقق رویکرد "داد و ستد اجتماعی" راهکار جامع خود را با نام تجاری "ارشن؛ رسانه اجتماعی-تحلیلی بازار سرمایه" عرضه نموده است. این راهکار از اجزای متفاوتی تشکیل می‌شود که براساس برنامه زمانبندی تعیین شده در حال تولید می‌باشد که محصولات زیر به مرحله بهره‌بردای رسیده‌اند.

سامانه معاملات برخط

سامانه معاملات برخط اوراق بهادار کارگزاری نهایت‌نگر با توجه ویژه به راحتی کاربری، امنیت و سرعت.

شبکه اجتماعی بورس و بازار سرمایه

متصل کردن فعالین بازار سرمایه در سطوح مختلف (از مبتدی تا پیشرفته) و ایجاد جریان آزاد اطلاعات بین مشتریان و کارشناسان رسمی کارگزاری.

مجوزها


شورای عالی انفورماتیک کشور
شورای عالی انفورماتیک کشور
نظام صنفی یازانه ای کشور
انجمن انفوماتیک ایران
بلی
خیر