درباره ما


خدمات مالی نهایت‌نگر به عنوان یکی از با سابقه‌ترین سازمان‌های حاضر در بازار سرمایه، همواره مورد اعتماد سرمایه‌گذاران و فعالان این صنعت بوده است.

خدمات مالی نهایت‌نگر به عنوان یک شرکت full-service در بازار سرمایه، خدمات متنوع اعم از "معامله در کلیه‌ی بازارهای بورس اوراق بهادار"، "معامله در بورس کالا و بورس انرژی"، "مدیریت دارایی و سبدگردانی"، "تحلیل و مشاوره سرمایه‌گذاری"، "آموزش"، "خدمات بازارسازی و بازارگردانی"، "عرضه و پذیرش"، "ادغام و تجدید ساختار" را اریه می‌دهد.

معرفی
ماموریت ما
هدف ما
منشور اخلاقی شرکت
مجوزهای عملیاتی

معرفی


شرکت کارگزاری نهایت‌نگر (سهامی خاص)، در تاریخ 1378/09/15 و با شماره 157478 نزد اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید. پس از 10 سال حضور موفق در بازار سرمایه و همراه تجدید ساختار بازار سرمایه و تشکیل سازمان بورس در تاریخ 1388/01/08، نهایت‌نگر با شماره 10702 نزد سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسید. از ابتدای تاسیس تاکنون، این شرکت بدون وابستگی به نهادی دیگر، به‌صورتی کاملا خصوصی، اداره شده‌است.
نهایت‌نگر تلاش دارد تا به عنوان سازمانی متفاوت و هوشمند، همراه خوبی برای علاقمندان بازار سرمایه باشد. نقطه آغاز همراهی ما، حضور همکاران فداکارمان است که نه تنها تلاش می‌کنند بالاترین سطح مهارت را کسب کنند بلکه موتور محرک و عامل توانمندسازی ما در ارایه‌ی هر چه بهتر خدمات نوآورانه به مشتریان‌مان هستند.
گرچه به دنیای سرمایه تعلق داریم، اما قبل از آن به مردم می‌اندیشیم. افتخار داریم ضمن تعامل مستمر با مشتریان، همواره از آنها الهام گرفته، آنها را در خلق آرزوهای مالی‌شان همراهی کنیم و امیدواریم با این تعامل سازنده و با بکارگیری برترین تکنولوژی‌های این صنعت، نهایت‌نگر را به یکی از بهترین شرکت‌های مدیریت ثروت، در میهن عزیزمان تبدیل کنیم.
موفقیت مشتریان ما، موفقیت نهایت‌نگر و همواره یکی از بهترین ارمغان‌ها برای همکاران و سهام‌داران شرکت خواهد بود.

ماموریت ما


ما ماموریت اصلی خود را خلق ارزش برتر برای یکایک مشتریان‌مان، از طریق ارایه خدمات حرفه‌ای بازار سرمایه با رویکردی نوآورانه و مبتنی بر فناوری‌های نوین می‌دانیم. بر این باوریم همکاران‌مان منابع ارزشمندی هستند که قادرند بالاترین سطح خدمات مالی را در بازار سرمایه ارایه دهند. راز موفقیت ما، تعهد مستمر به فرهنگ کارآفرینانه، پایبندی به ارزش‌های محوری، کنترل‌های سخت عملیاتی و مدیریت دقیق و منظم مالی است و به تحقق اجزای مرامنامه خود پایبند خواهیم ماند.

هدف ما


هدف راهبردی ما، رسیدن به جایگاه سازمانی حرفه‌ای با ویژگی‌های متمایز در نوآوری است. امیدواریم از طریق کسب رضایت مشتریان، همراهی همکاران و تعهد مدیران، بتوانیم:

 • برای اعتماد مشتریان (داخلی و خارجی)، شایسته‌ترین باشیم؛
 • برای متخصصان و سرمایه‌های انسانی، اولین باشیم؛
 • در نوآوری خدمات و بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی، برترین باشیم؛
 • در پوشش خدمات و گستره بازار، وسیع‌ترین باشیم.

منشور اخلاقی شرکت


ما خود را ملزم به رعایت کلیه اصول و معیارهای اخلاق حرفه‌ای دانسته و در قبال همه ذینفعان، پایبندی به اصول "وفای به عهد"، "قابلیت اطمینان"، "شفافیت"، "صداقت"، "انصاف"، "رفتار شهروندی" و "مسئولیت‌پذیری" را متعهد می‌شویم. همچنین به رعایت ارزش‌های اساسی ذیل ایمان راسخ داریم :

 • احترام به حقوق مشتری و تلاش مجدانه در ایفای آن؛
 • صداقت و درستکاری در قبال جامعه، مشتریان و کارکنان؛
 • پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای، قانون و تعهدات سازمان؛
 • تعهدگرایی، مسئولیت‌پذیری و مشارکت در تحقق اهداف سازمانی؛
 • کارآیی و اثربخشی فعالیت‌ها و فرایندها؛
 • خلاقیت و نوآوری در تولید محصول و ارایه خدمات؛
 • اهمیت دادن به تامین مالی، سلامت، رفاه و رشد و تعالی کارکنان؛
 • ایجاد فضای کاری مناسب و روابط کاری صمیمانه میان مدیران و کارکنان.

مجوزهای عملیاتی


معاملات بورس اوراق بهادار (سهام، اوراق مشارکت، قراردادهای آتی و اختیار معامله)؛
معاملات بورس کالا؛
بازارسازی و بازارگردانی اوراق بهادار و کالاهای پذیرفته شده.
مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری؛
سبدگردانی اوراق بهادار؛
مشاوره پذیرش اوراق بهادار و کالا در بورس؛
نمایندگی ناشر برای ثبت اوراق بهادار.
طراحی و قیمت‌گذاری اوراق بهادار؛
مشاوره سرمایه‌گذاری؛
مدیریت ریسک؛
طراحی و تشکیل نهادهای مالی؛
ادغام، تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی.
بلی
خیر