کارگزاری


خدمات کارگزاری گروه مالی نهایت‌نگر، در برگیرنده کلیه بازارها، ابزارها و اوراق بهادار تعریف یا پذیرش شده در تمامی بورس‌های فعال در بازار سرمایه کشور می‌باشد.

کارگزاری نهایت‌نگر به عنوان یکی از پرسابقه‌ترین کارگزاری‌های کشور مورد اعتماد سرمایه‌گذاران و فعالان بازار سرمایه بوده است.

هدف ما در کارگزاری نهایت‌نگر ارایه بهترین خدمات به مشتریان مبتنی بر شعار "تمایز نوآورانه" برای جلب هرچه بیشتر رضایت آنان است.

بورس اوراق بهادار
بورس کالا
بـورس انــرژی
ارایه خدمات

بورس اوراق بهادار


به دلیل جذابیت‌های خاص و تنوع زیاد، اوراق بهادار یکی از گزینه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاران خرد و کلان می‌باشد. کارگزاری نهایت‌نگر به عنوان یک کارگزاری full-service امکان انجام معاملات تمامی انواع اوراق بهادار (اعم از سهام، اوراق مشارکت و ابزارهای مشتقه) را در بازارها و تابلوهای بورس و فرابورس، فراهم نموده است.
ارایه خدمات مرتبط با معاملات اختیار و قراردادهای آتی سهام نیز از دیگر فعالیت‌های کارگزاری نهایت‌نگر می‌باشد.

سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار، چه مزایایی دارد؟

سرمایه‌گذاری با هر مقدار سرمایه از پس‌اندازهای کوچک ماهانه گرفته تا سرمایه‌های بزرگ، مهم‌ترین مزیت سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار است.
سرمایه‌گذاری به روش درست در بورس اوراق بهادار، سودی مناسب را عاید همه سرمایه‌گذاران خواهد کرد. امکان خرید اوراق مشارکت با سود تضمین شده در کنار سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، ضمن ایجاد تنوع فعالیت در سرمایه‌گذاری، به دلیل تامین نقدینگی برای صنایع کشور عزیزمان، نقشی مهم در تحقق "اقتصاد مقاومتی" دارد.

آیا می‌توانم در بورس اوراق بهادار، سرمایه‌گذاری کنم؟

با چند اقدام ساده، شما قادر هستید در اوراق بهادار سرمایه‌گذاری نمایید. در صورتی‌که با قواعد بازی در اوراق بهادار آشنا نیستید، پس از اخذ مشاوره، با سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری یا بهره‌مندی از خدمات مدیریت دارایی گروه مالی نهایت‌نگر، آغاز نمایید. با این تصمیم، سرمایه شما، تحت نظر نیروهای متخصص و حرفه‌ای مدیریت خواهند شد.
در صورتی‌که علاقه و زمان کافی برای حضور مستقیم در بازار سرمایه دارید، با ثبت‌نام و اخذ کد معاملاتی رایگان از طریق کارگزاری نهایت‌نگر، با استفاده از خدمات مشاوره‌ای متخصصین بصورت مستقیم اقدام به شناسایی شرکت‌های مناسب در بورس نموده و معاملات خود را انجام دهید.

چگونه شروع کنم؟

برای سرمایه‌گذاری مستقیم در اوراق بهادر و بهره‌مندی از این خدمات، به‌صورت آنلاین در کارگزاری نهایت‌نگر ثبت‌نام نمایید یا به منظور اخد مشاوره مناسب، از طریق شماره تلفن درج شده، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. پس از تکمیل و ارسال اطلاعات اولیه، کارشناسان ما به منظور تکمیل فرایند ثبت‌نام، با شما تماس خواهند گرفت.
در صورتی‌که قصد سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری یا استفاده از خدمات مدیریت دارایی دارید، به بخش مدیریت دارایی مراجعه فرمایید.

بورس کالای ایران


بورس کالا بازاری مسنجم و سازمان یافته است که کالاهای مشخص در آن به شکل منظم و منطبق بر روش‌های شفاف از پیش تعیین شده، معامله می‌شوند. زمینه فعالیت بورس کالا در ایران فعلا محدود به فلزات و مواد معدنی (كانی‌های فلزی)، محصولات شیمیایی و پتروشیمی، محصولات كشاورزی و معاملات آتی (سکه و زیره) است که به‌صورت کامل تحت پوشش خدمات کارگزاری گروه مالی نهایت‌نگر می‌باشد.

سرمایه‌گذاری در بورس کالا‌، چه مزایایی دارد؟

بورس کالا با ایجاد شفافیت، حذف واسطه‌گری غیرضروری در معاملات، کاهش ریسک معامله، فراهم نمودن داده‌های آماری برای کمک به تحلیل وضعیت بازار و ایجاد ابزارهای مشتقه مثل معاملات سلف و آتی، تامین‌کنندگان و مصرف‌کنندگان کالاهای تحت پوشش را به‌صورت مستقیم مرتبط کرده و داد و ستد بین آن‌ها را تسهیل می‌نماید.
سرمایه‌گذاران می‌توانند با تحلیل و پیش‌بینی نوسانات قیمتی کالاهای مبادله شده، اقدام به انجام معامله با هدف کسب سود نمایند که این امر در معاملات آتی سکه نمود بیشتری دارد.

آیا می‌توانم در بورس کالا، سرمایه‌گذاری کنم؟

فعالیت در بورس کالا، نیازمند اخذ کد معاملاتی است که به راحتی و به‌صورت رایگان برای اشخاص حقیقی و حقوقی، در گروه مالی نهایت‌نگر انجام می‌شود. اگر شما مصرف‌کننده عمده یکی از کالاهای مبادله شده در بورس کالا هستید، بورس کالا کمک زیادی به شما در تامین نیازهایتان خواهد داشت.

چگونه شروع کنم؟

برای بهره‌مندی از خدمات معاملات بورس کالا، ابتدا باید در کارگزاری ثبت‌نام کنید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره 88383590-021 تماس بگیرید یا یک پیام برای ما بفرستید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

بـورس انــرژی


بورس انرژی ایران در حوزه تولید و عرضه حامل‌ های انرژی در رینگ داخلی و بین‌ الملل، بستری برای قیمت گذاری انواع حامل های انرژی بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا فراهم کرده است. در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران انواع فرآورده های هیدروکربوری در دو رینگ داخلی و بین المللی داد و ستد می شود که کالاهای پذیرفته شده بسته به مصارف داخلی یا صادراتی در این دو رینگ معامله می‌شوند. نحوه معامله هر یک از کالاها در بازار فیزیکی متفاوت بوده و در قالب قرارداد هایی از جمله قرارداد سلف، قرارداد نسیه، قرارداد کشف پریمیوم و قرارداد نقدی داد و ستد می‌شوند. بازار مشتقه بورس انرژی ایران بستری برای معامله انواع قراردادها اعم از آتی، اختیار معامله، قرارداد های سلف موازی استاندارد و قراردادهای سوآپ هستند. بازار سایر اوراق بهادار قابل معامله نیز شامل سه ابزار «صندوق سرمایه گذاری پروژه»، «اوراق گواهی ظرفیت» و «گواهی سپرده حامل های انرژی» است.

سرمایه‌گذاری در بورس انرژی، چه مزایایی دارد؟
  • کشف شفاف قیمت کالاها بر اساس تعامل و تقابل عرضه و تقاضا و نیاز بازار و معافیت مالیاتی معاملات قرارداد های آتی برای فروشندگان؛
  • بخشودگی 10 درصد از مالیات بر در‎آمد حاصل از فروش کالاهای پذیرفته شده در بورس‌های کالایی؛
  • نیاز به برگزاری مناقصه و مزایده برای خرید و فروش کالاهای پذیرفته شده در بورس های کالایی توسط وزارت خانه ها و دستگاه های دولتی و عمومی و دستگاه های اجرایی؛
  • امکان بازاریابی و عرضه محصولات در رینگ داخلی و بین‎ الملل؛
  • قابلیت پوشش ریسک و تامین کالاهای مورد نیاز مصرف ‎کنندگان برای دوره‎ های زمانی مختلف و تامین مالی و پوشش ریسک عرضه‎ کنندگان از طریق ابزارهای مالی موجود در بورس انرژی؛
  • کاهش هزینه های معاملاتی برای مشتریان در مقایسه با معامله در خارج از بورس شامل هزینه‎ های عقد قرارداد، بازاریابی و ... و کاهش ریسک‎ های معاملاتی از جمله ریسک عدم ایفای تعهدات طرفین؛
  • قراردادهای استاندارد و مشخص، هم چنین تضمین استاندارد بودن و کیفیت کالاهای مورد معامله در بورس؛
  • چارچوب مقرراتی جامع در حوزه پذیرش، معاملات، ثبت و سپرده گذاری و تسویه پایاپای کالاها و اوراق بهادار مبتنی بر کالا؛
آیا می‌توانم در بورس انرژی، سرمایه‌گذاری کنم؟

فعالیت در بورس انرژی، نیازمند اخذ کد معاملاتی است اگر شما یک شخص فعال در حوزه انرژی هستید، فعالیت و سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌تواند برای شما جذاب باشد. فرایند اخذ کد معاملاتی به راحتی و به‌صورت رایگان در گروه مالی نهایت‌نگر انجام می‌شود.

چگونه شروع کنم؟

برای معامله در بورس انرژی ابتدا باید در یکی از کارگزاری‌های عضو این بورس ثبت‌نام کنید. مدارک لازم برای دریافت کد معاملاتی هر بازار ممکن است متفاوت باشد لذا در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه فرآیند صدور کد معاملاتی و معاملات در بورس انرژی ایران می توانند با شماره 02184450 تماس حاصل فرمایند.

روش‌هـای ارائـه خـدمـات

کارگزاری نهایت‌نگر، با توجه به رویکرد اصلی خود مبنی بر ارایه خدمات جامع و به هنگام بازار سرمایه به کلیه مشتریان و سرمایه‌گذاران، حداکثر مساعی خود را به کار گرفته تا با بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب، تجربه و دانش نهادینه شده و با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی و اطلاعاتی، خدمات مربوط به خرید و فروش مشتریان را در حداقل زمان و با حداکثر کیفیت به انجام برساند.
روش‌های مختلف ارایه خدمات خرید و فروش به مشتریان در نهایت‌نگر، به‌صورت زیر است:

حضوری

در روش حضوری، ارایه خدمت به مشتری مستلزم حضور وی در شرکت کارگزاری است. برای استفاده از این روش، مشتری باید:
  الف) با مراجعه به یکی از دفاتر شرکت کارگزاری اقدام به افتتاح حساب نماید.
  ب) درخواست‌های خرید/فروش مورد نظر خود را در فرم‌های کاغذی تکمیل و به‌صورت حضوری به کارشناسان پذیرش کارگزاری ارایه نماید.
کارشناسان خدمات مشتریان کارگزاری، ضمن همراهی با مشتری در خصوص تکمیل اطلاعات مورد نیاز درخواست مورد نظر، خدمات مشورتی لازم را نیز ارایه می‌نمایند. با این‌که تلاش کارشناسان کارگزاری همواره اجرای هر چه سریع‌تر سفارشات حضوری است اما با توجه به این‌ که فرایند این سفارشات، مستلزم حضور فرد و دخالت عوامل انسانی است، برای معاملات تک مرحله‌ای توصیه می‌شود.

اینترنتی

در روش اینترنتی، مشتری خدمات مورد نظر خود را از طریق سامانه اینترنتی دریافت می‌کند. برای استفاده از این روش، مشتری باید:
  الف) با مراجعه به یکی از دفاتر شرکت کارگزاری، اقدام به افتتاح حساب نماید.
  ب) قرارداد استفاده از سامانه سفارشات اینترنتی، انعقاد نماید تا دسترسی به این سامانه فراهم گردد.
  ج) درخواست‌های خرید/فروش خود را از طریق این سامانه، ثبت و پیگیری نماید.
سفارشاتی که از طریق سامانه سفارشات اینترنتی به کارگزاری می‌رسند، در اولین فرصت توسط کارشناسان بخش پذیرش، پردازش و به یکی از کارشناسان معاملات ارجاع داده می‌شود. این روش نیز به خاطر دخالت عامل انسانی، برای مشتریان کم گردش توصیه می‌شود.

برخط (آنلاین)

در روش برخط، مشتری خدمات مورد نظر خود را از طریق سامانه معاملات برخط دریافت می‌کند. برای استفاده از این روش، مشتری باید:
  الف) برای افتتاح حساب در سامانه آنلاین نهایت‌نگر، ثبت‌نام کند.
  ب) در آزمون معاملات برخط شرکت نموده و قرارداد معاملات برخط را انعقاد نماید.
  ج) درخواست‌های خرید/فروش خود را در سامانه آنلاین ثبت و مدیریت نماید.
فعالیت از طریق سامانه آنلاین موثرترین شیوه حضور در بازار می‌باشد زیرا مشتری ضمن استفاده از مشورت کارشناسان نهایت‌نگر برای شناخت و تصمیم‌گیری، در سریعترین زمان می‌تواند درخواست‌های خود را اجرا نماید.

بلی
خیر