راهکارهای جامع ارشن
(سهامی خاص)
تفاوتی هوشمندانه
راهکارهای جامع ارشن در سال 1393 به ثبت رسید تا پاسخی به نیاز روزافزون سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، به منظور تصمیم‌گیری درست و به موقع در انجام معاملات باشد. این شرکت با الهام از پیشروان و بزرگان این حوزه در جهان و با سرمایه‌گذاری کارگزاری نهایت‌نگر، تولید راهکارهای نرم‌افزاری شایسته به منظور توسعه‌ی خدمات حرفه‌ای آن کارگزاری به سرمایه‌گذاران را در دستور کار قرار داد.
ماموریت ارشن

بهبود عملکرد و ارتقای دانش فعالان بازار سرمایه‌ با استفاده از تحلیل‌های تخصصی و اجتماعی اطلاعات، دانسته‌ها و تجربیات به اشتراک گذارده شده، می‌باشد.

چشم‌انداز ارشن

تبدیل شدن به اولین انتخاب سرمایه‌‌گذاران بورس است تا به شکلی ساده، موثر و شفاف دارایی خود را مدیریت نمایند. ما خود را متعهد می‌دانیم تا با نگاهی متفاوت و هوشمند، شبکه‌ای غنی و قابل اعتماد را برای سرمایه‌گذاران ایجاد نماییم تا مسیر رشد و تعالی ایشان تسهیل و تسریع گردد.

احمـد  آقـاجان
مدیر عامل

احمد آقاجان تبار بزرودی، عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت "راهکارهای جامع ارشن" است که به گونه‌ای متفاوت و هوشمندانه، ارتباطات اجتماعی را با فعالیت های تحلیلی و تجاری در بورس ایران پیوند زده است.
وی با توجه به علاقه‌ی مفرط و تجربه موفقی که در حوزه فناوری اطلاعات و بازار سرمایه داشته است، با انگیزه‌ی اثبات توانمندی‌های سرزمین پر افتخارمان ایران، همگام با نگاه نوظهور جهانی در زمینه شبکه‌های اجتماعی و نقش آن‌ها در بازار سرمایه، حرکت نوینی را با همکاری شرکت کارگزاری نهایت‌نگر آغاز کرده است که حاصل آن شرکت راهکارهای جامع ارشن می‌باشد.

احمد آقاجان که از ابتدای تحصیلات دانشگاهی، به عنوان برنامه نویس وارد بازار کار شده بود، تاکنون تجربیات مناسبی را در هدایت تیم های کوچک و بزرگ نرم‌فزاری، در حوزه‌های گوناگون کسب کرده است. در پی سال‌ها فعالیت به همراه تیم‌های مجرب ایرانی و بین‌المللی، وی معتقد است که با تکیه بر برنامه‌ریزی و نظم و بهره‌گیری از روش‌های نوین هدایت سازمانی، فکر و توان ایرانی می‌توان محصولات و خدماتی با کیفیت و در کلاس جهانی ارایه دهد.

احمد آقاجان، علاوه بر علاقه به ورزش‌های فوتبال و شنا، در ورزش‌های رزمی فعالیت دارد که البته آثار آن را در چهره همکاران و محیط کار نیز می‌توان مشاهده کرد. او متولد 1352 در بندپی غربی شهرستان بابل و دارای مدرک کارشناسی در رشته‌ی ریاضی‌کاربردی است.

بلی
خیر