آموزش

 

آموزش


برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی بورس و بازار سرمایه، سمینارها و هم‌اندیشی فعالان این بازار و کارگاه‌های عملی در زمینه مهارت‌های معامله‌گری در بازار سرمایه (بورس اوراق بهادار، آتی سکه و ...)، فعالیت‌های اصلی این واحد را تشکیل می‌دهند.

افزایش آگاهی و مهارت‌های سرمایه‌گذاران بورس و بازار سرمایه، یکی از اهداف اصلی موسسه آموزش گروه مالی نهایت‌نگر است.

دوره‌های آموزشی
همایش‌ها و سمینارها
کارگاه‌های آموزشی

دوره‌های آموزشی


واحد آموزش نهایت‌نگر مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی مورد نیاز عموم علاقمندان به فعالیت در بازار سرمایه را، بطور منظم و منطبق بر یک تقویم زمانی از پیش تعیین شده برگزار می‌نماید.
این دوره‌های آموزشی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کلیه نیازهای متنوع علمی و تخصصی اقشار مختلف مخاطبان را، از نوآموزان و تازه‌واردان به بازار سرمایه گرفته تا افراد حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای، بطور کامل پوشش دهد.
استفاده از بهترین اساتید مجرب و شناخته شده در بازار، حفظ سطح علمی و تخصصی دوره‌ها و در عین حال کاهش میزان شهریه و هزینه‌ی دانش‌پژوهان تا پایین‌ترین حد ممکن، همواره مهم‌ترین رویکرد این واحد آموزشی بوده است.
در حال حاضر هیچ دوره آموزشی وجود ندارد.

همایش‌ها و سمینارها


واحد آموزش نهایت‌نگر بصورت منظم، سمینار و همایش‌هایی رایگان را جهت استفاده عموم سهام‌داران برگزار می‌نماید. این سمینارها با محوریت تحلیل و بررسی آخرین شرایط بازار سرمایه برگزار می‌گردند و سخنرانان بسته به موضوع سمینار، همواره از میان بهترین اساتید بورس، حرفه‌ای‌های بازار و افراد معروف و موثر بر بازار سرمایه انتخاب می‌گردند.
هدف اصلی این سمینارها افزایش اطلاعات سهام‌داران نسبت به آخرین وضعیت بازار و صنایع مختلف بورسی، آگاهی از آخرین اخبار، شایعات و حواشی پیرامون سهم‌ها، بررسی شرایط سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی و همچنین آشنایی نزدیک با برخی از معروف‌ترین اساتید و فعالان حرفه‌ای بازار و استفاده از دانسته‌ها و تجربیات حرفه‌ای آنان است.
همچنین برخی از همایش‌ها، بطور ویژه به منظور آشنایی و هدایت علاقمندان و تازه‌واردان به بازار طراحی شده‌اند. با توجه به ضریب نفوذ اندک بازار سرمایه و دانش کم آحاد جامعه نسبت به مزایای آن، برگزاری سمینارهای آشنایی با بازار و نحوه فعالیت در آن، مفید و موثر می‌باشد.
در حال حاضر هیچ همایش یا سمیناری وجود ندارد.

کارگاه‌های آموزشی


کارگاه‌های عملی به منظور انتقال تجربه، آموزش و تمرین مهارت‌های ضروری فعالیت در بورس و بازار سرمایه تشکیل می‌شود.
در حال حاضر هیچ کارگاه آموزشی وجود ندارد.